سوالات متداول خرید  لپ تاپ استوک

سوالات متداول خرید لپ تاپ استوک

ادمین
1399/07/22

کاربران و خریداران لپ تاپ استوک با خواندن این مطالب ازسایت ایستگاه فنی ممکن است جواب سوالات زیادی را پیدا کنند.

 

سلامت ظاهری لپ تاپ استوک

80 تا 09 درصد محصولات استوک ایستگاه فنی تقریبادرحد نو هستند و در بدترین حالت ممکن است 20 درصد با لپ تاپ آکبندفاصله داشته باشد. ممکن است خط و خش های کوچکی روی لپ تاپ استوک وجود داشته باشد که با توجه به شرایط نگهداری و حمل و نقل آن ها به وجود می آید. مشتریان می توانند قبل از خرید به طور کامل از تمام مشخصات لپ تاپ استوک آگاهی پیدا می کنند. کسانی که خرید حضوری داشته باشند که از این نظر مشکلی نخواهند داشت. کاربرانی که به صورت اینترنتی و غیر حضوری خرید می کنند قبل از خرید به صورت کامل با عکس های واضح ازطریق شبکه های مجازی ویا live، لپ تاپ استوک مورد نظرشان می توانند مشاهده کنند و با خیالی آسوده اقدام به خرید کنند.

 

 

عکس های که درسایت ایستگاه فنی قرارمی گیرندژورنالی هستندولی کاربران درصورت درخواست می توانند عکس ها رادرشبکه های مجازی دنبال کنند.

خدمات پس از فروش و گارانتی لپ تاپ استوک

ایستگاه فنی این شرایط رابرای کاربران فراهم کرده که باخرید لپ تاپ استوک،ده روزمهلت تست داشته باشند.وبنابه درخواست مشتری می توان با دریافت مبلغ بیشترگارانتی یک ساله دریافت کنند.

تست سلامت لپ تاپ استوک

تمام لپ تاپ های استوک ایستگاه فنی توسط کارشناس حرفه ای وباتجربه سخت افزار آن،موردتست وارزیابی قرارمی گیرنداین تست ها شامل تست باتری،تست کیبورد،تست صدا،تست مانیتور،تست پورت،تست هارد،تست درایونوری هستند.این نوع تستها باعث می شودکه کاربرباخیال راحت ازایستگاه فنی خریدکند.

 

نحوه ارسال و پرداخت وجه برای خرید لپ تاپ استوک

ایستگاه فنی فروش لپ تاپ استوک را هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری ارائه می کند. فروش غیرحضوری با مشاوره رایگان و ارائه اطلاعات کامل از وضعیت ظاهری و مشخصات فنی آن انجام می شود. بعداز اینکه مشتری پرداخت آنلاین را انجام داد بعد از 2 الی 7 روز کاری لپ تاپ استوک خود را درب منزل تحویل می گیرد.

 

 

 

 

 


خرید لپ تاپ استوک
فروش لپ تاپ استوک
لپ تاپ استوک

نظرات