خدمات پس از فروش لپ تاپ استوک چیست؟

خدمات پس از فروش لپ تاپ استوک چیست؟

ادمین
۹۸/۱۱/۰۸

فروشگاه ایستگاه فنی در زمینه معرفی و فروش لپ تاپ استوک و قطعات جانبی از جمله هارد، رم، سی پی یو، و ... فعالیت دارد. و با ارائه محصول با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت و جذب بیشتر مشتریان شده است. انچه که باعث وجه تمایز این فروشگاه 

نسبت به بقیه فروشگاه ها شده ارائه محصولات خوب و خدمات پس از فروش لپ تاپ استوک آن است. در ادامه به طور کامل به خدمات پس از فروش و در حالت کلی به کلیه خدماتی که توسط این فروشگاه ارائه میشود را برای شما شرح میدهیم.

 

 

خدمات پس از فروش برای فروشگاه لپ تاپ استوک چیست؟

 

 

خدمات پس از فروش لپ تاپ استوک

 

 

خدمات پس از فروش لپ تاپ استوک: در حالت کلی خدمات پس از فروش، تعهدی است که شرکت یا فروشگاه لپ تاپ استوک برای پاسخگویی به نیاز مشتریان در یک بازه زمانی مشخص ارائه میکند. آمار نشان می دهد که مشتری راضی نظر خود را در مورد محصول خریداری شده و خدمات ارائه شده آن به سه نفر منتقل میکند؛ در صورتی که مشتری ناراضی نظر خود را به یازده نفر منتقل میکند. پس خدمات ارائه شده باید متناسب با نیاز مشتری و در نهایت با رضایت مشتری همراه باشد و منجر به جذب مشتری بیشتر شود.

 

 

هدف از ارائه خدمات پس از فروش لپ تاپ استوک

 

اهداف کلی خدمات پس از فروش لپ تاپ استوک :  کمک به واحد فروش و رضایت و جذب مشتری از طریق جلب اعتماد مشتریان سابق در مورد کالای خریداری شده، افزایش فروش، برند سازی،کسب سود آوری مناسب و متناسب با سرمایه گداری انجام شده در بخش خدمات پس از فروش،انتقال پیشنهادات و انتقادات مشتریان به شرکت به منظور تجزیه و تحلیل ان و انجام دادن اقدامات لازم،بازخور عیوب محصولات به شرکت به منظور بهبود کیفیت فنی محصولات لپ تاپ استوک و ... می باشد. فروشگا ها و شرکت ها به منطور آگاه کرن مشتری خود از کیفیت و مرغوبیت کالای خود و جلب مشتریان بیشتر ،به مشتریان تضمین میدهند که تا مدت زمان خاص خدمات پس از فروش برای آن ها به صورت رایگان ارائه دهند. ارائه این خدمات پس از فروش لپ تاپ استوک باعث می شود مشتریان برای خرید از فروشگاه های معتبر لپ تاپ استوک مصمم تر شوند.

 


 لزوم توجه به خدمات پس از فروش لپ تاپ استوک

 


.خدمات پس از فروش ارتباط مستقیمی با رضایت مشتریان لپ تاپ استوک دارد. لپ تاپ استوک نیز از دسته محصولاتی است که خدمات پس از فروش موجب محبوبیت بیشتر در بین افراد می شود. در نتیجه می توان گفت خدمات پس از فروش باعث وفاداری مشتری به یک برند خاص می شود.
.ارائه بهترین خدمات به مشتری باعث میشود که مشتری با خا طره خوبی که از خرید محصول دارد، محصولات جدید را با انگیزه بیشتر و خیال راحت تری خریداری کند. پس ارائه خدمات پس از فروش میتواند باعث فروش بیشتر و افزایش مشتریان شود

فروشگاه ایستگاه فنی به منظور آگاه کردن مشتریان از کیفیت محصول خود و همچنین جذب مشتریان بیشتر، به مشتریان این تضمین را می دهد که کلیه خدمات پس از فروش را به بهترین صورت ممکن برای لپ تاپ استوک به مشتری ارائه دهند.هدف اصلی فروشگاه ایستگاه فنی جلب رضایت مشتری است و کلید رضایت مشتریان ،ارائه خدمات پس از فروش با بالاترین کیفیت ممکنه است.پس از انکه محصول فروخته شده و تحویل مشتری داده شد، واحد خدمات پس از فروش وظیفه دارد خدمات فنی و غیره را به کلیه مشتریان به بهترین صورت ممکن ارائه دهند.

 

گارانتی

 

خدمات ارائه شده توسط فروشگاه لپ تاپ استوک ایستگاه فنی

 

 

کارشناسان فروشگاه لپ تاپ استوک برای بهبود خدمات پس از فروش و جلب رضایت مشتری اقدامات زیر را انجام می دهند
.پیگیری کردن پیشنهادات مشتریان
.ارائه تمام محصولات لپ تاپ استوک به مشتری از طریق سایت و فضای مجازی 
.بررسی میزان رضایت مشتری از لپ تاپ استوک بعد از پاسخگویی و رسیدگی به شکایت
.ارائه خدمات به محصولات خارج گارانتی طبق درخواست مشتری
 .آموزش و راهنمائی مشتریان در استفاده صحیح از محصولات لپ تاپ استوک
.نصب و راه اندازی برنامه های اولیه لپ تاپ استوک

.ارائه خدمات تعمیر
.مشاوره فنی و تخصصی در مورد لپ تاپ استوک
.تهیه و حمایت از گارانتی و مهارت تست
.پیگیری خرید مشتری
12-برطرف کردن نیازهای مشتری: خدماتی ارائه شده بستگی به نیاز مشتری دارد و شرکت متناسب با نیاز مشتری خدمات خود را به مشتری ارائه می دهد.
.دقت و توجه به نگرانی یا ناراحتی آنها و رفع آن
.دادن پاسخ های درست و حساب شده
.به یاد بودن مشتریان و اهمیت دادن به رضایتشان
.اعلام کردن حراجی یا تخفیف های آینده برای احترام گذاشتن به مشتریان
.اطمینان دادن از کیفیت محصولات لپ تاپ استوک
.در دسترس بودن تا آخر در کنار مشتری

یکی از دغدغه های مشتریان برای خرید لپ تاپ استوک خراب بودند یا خراب شدن آن است ،هدف اصلی فروشگاه ایستگاه فنی فروش لپ تاپ استوک با کیفیت و عالی به مشتری است طوری که مشتری بدون داشتن کم ترین دغدغه ای اقدام به خرید لپ تاپ استوک کند که لازمه ان این است که ابتدا خود کارشناسان از سالم بودن ان مطمئن شوند و در نهایت پس از انکه کارشناسی های لازمه روی لپ تاپ استوک صورت گرفت به مشتری تحویل داده شود. پس انچه که مشتریان باید بدانند این است که در محصولات فروشگاه لپ تاپ استوک ایستکاه فنی قبل از خرید و قبل از تحویل به مشتری، از نطر ظاهری ، سخت افزاری و نرم افزاری مورد تست قرار میگیرد و کلیه لپ تاپ ها بر اساس عملکرد و کاربردشان دسته بندی میشوند یکی از خدمات پس از فروش لپ تاپ استوک مهلت تست توسط مشتری است که علاوه بر تست صورت گرفته توسط کارشناسان، خود مشتری نیز میتواند در یک بازه مشخص شده لپ تاپ استوک خریداری شده را تست کند.

 

 

گارانتی ومهلت تست ده روزه لپ تاپ استوک

 

با ارائه خدمات پس از فروش به مشتری، مشتری با خیال راحت تصمیم به خرید لپ تاپ استوک می گیرد .

 لپ تاپ استوک  یکی از مهمترین خدمات پس از فروش این فروشگاه مهلت تست و گارانتی ده روزه لپ تاپ استوک است
.اصطلاح گارانتی عهدی است میان فروشنده و خریدار که در شرایط خاص عملی خواهد شد
.کلیه لپ تاپ ها با ده روز مهلت تست به مشتری تحویل داده میشود و در این مدت ده روزه در صورت بروز مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری که در ادامه به جزئیات کامل آن اشاره میکنیم، میتواند آن را پس دهد و پول خود را کامل پس بگیرد
:مهلت تست ده روزه و گارانتی میتواند شامل موارد زیر باشد 

قبل از تحویل لپ تاپ به مشتری کیه قطعات لپ تاپ تست میشوند و بعد از تحویل در صورت بروز نقص های فنی ناشی از کلیه قطعات به کار رفته در لپ تاپ استوک از جمله باتری،آداپتور،هارد و ... شامل گارانتی میشود و میتوانید لپ تاپ استوک را پس دهید یا در صورت تمایل عویض یا تعمیر گردد. (فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال آسیب های فیزیکی که بعد تحویل به مشتری ممکنه است به لپ تاپ استوک وارد شود را ندارد).

.در صورت هر گونه تغییر در مشخصات لپ تاپ استوک یا باز شدن آن توسط افراد غیر مجاز دیگر شامل گارانتی نمیشود 
.در صورت استفاده نادرست از لپ تاپ مثلا اتصلاتات ورودی خروجی به برق شهر، نوسانات برق و ضربه های فیزیکی به لپ تاپ دیگر شامل گارانتی نمیشود
.فروشگاه هیچ مسئولیتی در قبال فراموش شدن کلمه عبور و اطلاعات موجود روی حافظه دستگاه ها ندارد و مشتریان در صورت لزوم می توانند قبل از مراجعه به مرکز گارانتی از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنند
.در صورتی که اشکال دستگاه ناشی از پاک شدن ویندوز ، آلودگی ویروسی و نرم افزار های نصب شده باشد ، رفع اشکال با اخذ هزینه های لازم صورت می پذیرد

 

مشاوره رایگان

 


مشاوره رایگان برای خرید لپ تاپ استوک

 

این روزها هر خانه ای یک لپ تاپ و یک سیستم خانگی را دارند و اگر فرزندی در خانه وجود دارد خرید یک لپ تاپ ضروری است. بی شک خرید بهترین لپ تاپ در میان انبوهی از لپ تاپ کار سخت و وقت گیری است زیرا امروزه لپ تاپ ها با مدل های مختلف و طیف وسیعی از مشخصات در بازار وجود دارد.

یکی دیگر از خدماتی که در این فروشگاه به مشتری ارائه میشود مشاوره خرید لپ تاپ استوک است.برای خرید لپ تاپ استوک و قطعات جانبی آن و مشاوره تخصصی، کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید که کارشناسان ما با معرفی انواع لپ تاپ استوک و مشاوره تخصصی بتوانند نهایت کمک را در زمینه خرید لپ تاپ به شما کرده باشند. با راهنمایی و مشاوره رایگان شما میتوانید لپ تاپی با کیفیت و قیمت مناسب متناسب با کار و رشته خود خریداری کنید.در صورتی که قصد ارتقا سیستم خود را دارید میتوانید با مشاوره رایگان توسط کارشناسان ما، با کیفیت ترین قطعات را برای ارتقا سیستم خود انتخاب کنید.

.اطلاع رسانی ازلیست کالاهای موجود در فروشگاه ایستگاه فنی از طریق سایت و صفحات مجازی 

شما با مراجعه به سایت فروشگاه ایستگاه فنی می توانید اخرین موجودی از لیست لپ تاپ های استوک و لوازم جانبی را مشاهده کنید. این سایت به صورت مدام و آنلاین به روز رسانی می شود. شما با مراجعه به سایت و صفحات مجازی میتوانید از مشخصات کامل لپ تاپ ها ، قطعات جانبی آن و قیمت آن ها مطلع شوید.

 


.یکی دیگر از خدمات پس از فروش فروشگاه استگاه فنی نصب ویندوز و نرم افزارهای ضروری است

سيستم عامل ويندوز توسط كمپاني مايكروسافت عرضه می شود، طبق تحقیقات صورت گرفته در حال حاضر سيستم عامل ويندوز 7، بيشترين مجبوبيت را داراست. کارشناسان روی لپ تاپ استوک ویندوز 7 اورجینال نصب میکنند و بسته به نیاز مشتری نرم افزار های ضروری رو لپ تاپ نصب میگردد.البته اینکه چه ویندوزی روی لپ تاپ استوک نصب گردد،بستگی به سلیقه مشتری دارد و فروشگاه بر اساس سلیقه مشتری نرم افزار های مورد نیاز لپ تاپ را نصب میکنند.

.شما میتوانید تمام انتقادات و پیشنهادات خود در رابطه با محصولات لپ تاپ استوک و خدمات ارائه شده توسط فروشگاه را به کارشناسان ما منتقل کنید،خوشحال میشویم که بتوانیم در راستای نیاز و رضایت شما قدمی برداریم و این هدف اصلی خدمات پس از فروش فروشگاه ایستگاه فنی می باشد.

 

 

 

 

 

 


خدمات پس از فروش لپ تاپ استوک
خدمات پس از فروش لپ تاپ
خدمات پس از فروش لپ تاپ اچ پی
خدمات پس از فروش لپ تاپ لنوو
خدمات پس از فروش لپ تاپ ایسوس

نظرات